W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 393 (381 z 393) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

'Kraśnicki dla Niepodległej'

15.11.2021, 09:17:54

11 listopada 2021r. w dniu Święta Niepodległości odbył się bieg 'Kraśnicki dla Niepodległej'. Uroczyste otwarcie zawodów odbyło się w obecności marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego.

W biegu wzięły udział reprezentantki naszego przedszkola pani Beata Lenart i Jolanta Widomska-Bis, które w ten sposób uczciły 103 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę.

20211115_bieg.jpg

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.