W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 390 (378 z 393) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „JESIEŃ U KUBUSIA PUCHATKA I JEGO PRZYJACIÓŁ”

24.09.2021, 18:35:07

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

„JESIEŃ U KUBUSIA PUCHATKA I JEGO PRZYJACIÓŁ”

Zapraszam chętne dzieci z małą pomocą rodziców do udziału w jesiennym konkursie plastycznym „Jesień u Kubusia Puchatka i jego przyjaciół”. Konkurs jest organizowany w ramach zajęć z elementami bajkoterapii.

1. Koordynator konkursu: mgr Justyna Trzcińska.

2. Cele konkursu: odkrywanie i rozwijanie uzdolnień artystycznych dzieci, wzmacnianie ich wiary we własne możliwości, rozwijanie kreatywności, inwencji twórczej dzieci, budzenie u dzieci zainteresowania bajkami.

3. W konkursie biorą udział dzieci z grupy szóstej (grupa „Poziomki”) wraz z małą pomocą rodziców.

4. Czas trwania konkursu: 27 wrzesień 2021 rok- 15 październik 2021 rok.

5. Rozstrzygnięcie konkursu, połączone z wręczeniem dyplomów i nagród nastąpi dnia 22-go października 2021 roku.

6. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę indywidualnie.

7. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie jesiennego obrazka związanego z bajką o Kubusiu Puchatku (typu Kubuś Puchatek i przyjaciele jesienią w lesie, w ogródku, jesienne zabawy głównych bohaterów).

8. Dowolna technika pracy (bez materiałów sypkich) w formacie A4- tylko na jednej kartce.

9. Strona tytułowa powinna zawierać tytuł pracy, imię i pierwszą literę nazwiska dziecka, wiek dziecka.

10. Zasady oceniania: oceniane będą- pomysłowość, estetyka pracy, samodzielność wykonania pracy konkursowej.

11. Prace konkursowe oceniać będzie Jury powołane przez Organizatora konkursu.

12.Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizowanego konkursu (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych; zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. 2018 poz.1000).

13. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie nagrodzonej pracy na tablicy przedszkolnej należącej do grupy „Poziomek”.

14. Wszystkie prace konkursowe przechodzą na własność organizatora konkursu.

puchatek2.jpg

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.