Wpis nr 382 (377 z 428) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

INFORMACJA DLA RODZICÓW

27.05.2021, 10:41:15

INFORMACJA DLA RODZICÓW

W okresie lipiec-sierpień 2021 r. miejskie przedszkola w Kraśniku będą pełniły dyżur wakacyjny według załączonego poniżej harmonogramu.

Harmonogram dyżurów miejskich przedszkoli w okresie wakacji

Lipiec – sierpień 2021

Od 1 do 30 lipca 2021 roku

Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3

ul. Balladyny 8

23-204 Kraśnik

email: pm3@krasnik.eu

(w Zespole Placówek Oświatowych nr 1)

23-200 Kraśnik

Tel: 818252425

Email: sp1@krasnik.eu

Od 2 do 31 sierpnia 2021

ul. Matejki 1

23-204 Kraśnik

Tel: 818256612

Email: pm2@krasnik.eu

ul. Spółdzielcza 3

23-200 Kraśnik

Tel: 818843484

Email: pm5@krasnik.eu

Zgodnie z § 12 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 lutego 2019 r. w sprawie szczegółowej organizacji publicznych szkół i publicznych przedszkoli (Dz. U. z 2019 r. poz. 502 ze zm.) przedszkole jako placówka nieferyjna funkcjonuje przez cały rok, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący.

Przerwy w działalności przedszkola w okresie wakacyjnym związane są z prowadzonymi pracami remontowo-modernizacyjnymi oraz prawem nauczycieli do urlopu wypoczynkowego.

Z dyżurów wakacyjnych mogą skorzystać wyłącznie dzieci, których rodzice pracują i nie korzystają w tym czasie z urlopu wypoczynkowego.

Do przedszkola na dyżur wakacyjny będą przyjmowane dzieci, uczęszczające w roku szkolnym 2020/2021 do przedszkoli miejskich, prowadzonych przez Miasto Kraśnik.

Zapisy na dyżur wakacyjny do poszczególnych placówek na miesiąc lipiec lub sierpień
w prowadzone są w formie papierowej. Uzupełniony i podpisany formularz zgłoszenia dziecka na dyżur należy złożyć w terminie do 11 czerwca. w sekretariacie przedszkola, do którego dziecko uczęszcza lub przesłać na podane wyżej adresy e-mailowe placówek dyżurujących. Druk zgłoszenia można pobrać w sekretariatach placówek oraz poniżej.

Oświadczenie do odbioru dziecka, Klauzula IPM3

Oświadczenie do odbioru dziecka, Klauzula PM2