Wpis nr 381 (376 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Informacja dotycząca zamknięcia przedszkola

09.04.2021, 12:46:51

Zgodnie z przedłużonymi obostrzeniami informujemy, że w okresie od 12 kwietnia do 16 kwietnia 2021 r.do przedszkola będą przyjmowane tylko dzieci pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).

W związku z powyższym prosimy rodziców o złożenie stosownego oświadczenia celem przyjęcia dziecka do przedszkola w w/w okresie.

Wzór oświadczenia do pobrania: http://www.przedszkolenr3.eu/

Dla wszystkich dzieci pozostających w domach realizacja podstawy programowej będzie odbywała się zdalnie na platformie Class Dojo.