W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 381 (369 z 381) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Informacja dotycząca zamknięcia przedszkola

09.04.2021, 12:46:51

Zgodnie z przedłużonymi obostrzeniami informujemy, że w okresie od 12 kwietnia do 16 kwietnia 2021 r.do przedszkola będą przyjmowane tylko dzieci pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).

W związku z powyższym prosimy rodziców o złożenie stosownego oświadczenia celem przyjęcia dziecka do przedszkola w w/w okresie.

Wzór oświadczenia do pobrania: http://www.przedszkolenr3.eu/

Dla wszystkich dzieci pozostających w domach realizacja podstawy programowej będzie odbywała się zdalnie na platformie Class Dojo.

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.