W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 361 (352 z 375) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Uwaga Rodzice

16.11.2020, 13:59:48

W związku z zakończeniem kwarantanny obowiązującej w naszym przedszkolu do dnia 16 listopada 2020 r. informujemy, że już od wtorku, tj. 17 listopada br. wznawiamy działalność.

Ponieważ część pracowników pedagogicznych oraz obsługi przebywa jeszcze na kwarantannie bądź jest w izolacji, organizacja opieki i zajęć w grupach może ulec zmianie (łączenie dzieci, grup).

Prosimy, aby do przedszkola przyprowadzane były dzieci zdrowe, bez żadnych objawów chorobowych (kaszel, katar, temperatura).

Z poważaniem

Dyrektor Integracyjnego Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kraśniku

Ewa Śmiech

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.