W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 359 (350 z 375) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

UWAGA RODZICE!!! - dodatkowa informacja

08.11.2020, 15:11:08

UWAGA RODZICE!!!

Z uwagi na wystąpienie zakażenia koronawirusem wśród personelu naszego przedszkola, jak i zachorowaniami pracowników informuję, że w dniach 09.11.2020 r. (poniedziałek) do 12.11.2020 r. (czwartek) dzieci z czterech grup – grupa II „Jagódki”, grupa III „Cytrynki” grupa V „Poziomki” i VI „Kolorowe nutki” przebywają na kwarantannie domowej.

Natomiast grupa I „Malinki” i grupa IV „Wisienki” pracują w systemie pracy zdalnej. Materiały będą umieszczane na platformie Class Dojo i na stronie internetowej przedszkola.

W razie pojawienia się u dzieci niepokojących objawów, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem rodzinnym.

Jednocześnie przypominamy o możliwości skorzystania przez Rodziców z przysługującego im zasiłku opiekuńczego.

Z poważaniem
Dyrektor Integracyjnego Przedszkola Miejskiego Nr 3
Ewa Śmiech

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.