Wpis nr 358 (354 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

UWAGA RODZICE GRUPY!!!

08.11.2020, 10:35:39

UWAGA RODZICE GRUPY!!!
Z uwagi na wystąpienie zakażenia koronawirusem wśród personelu naszego przedszkola, informuję, że w dniach 09.11.2020 r. (poniedziałek) do 12.11.2020 r. (czwartek) dzieci z dwóch grup – grupa V „Poziomki” i VI „Kolorowe nutki” przebywają na kwarantannie domowej.
Zajęcia dydaktyczne w tym czasie odbywać się będą w formie zdalnej. Materiały będą umieszczane na platformie Class Dojo i na stronie internetowej przedszkola.
W razie pojawienia się u dzieci niepokojących objawów, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem rodzinnym.
Jednocześnie przypominamy o możliwości skorzystania przez Rodziców z przysługującego im zasiłku opiekuńczego.
Dyrektor Integracyjnego Przedszkola Miejskiego Nr 3
Ewa Śmiech