W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 358 (349 z 378) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

UWAGA RODZICE GRUPY!!!

08.11.2020, 10:35:39

UWAGA RODZICE GRUPY!!!
Z uwagi na wystąpienie zakażenia koronawirusem wśród personelu naszego przedszkola, informuję, że w dniach 09.11.2020 r. (poniedziałek) do 12.11.2020 r. (czwartek) dzieci z dwóch grup – grupa V „Poziomki” i VI „Kolorowe nutki” przebywają na kwarantannie domowej.
Zajęcia dydaktyczne w tym czasie odbywać się będą w formie zdalnej. Materiały będą umieszczane na platformie Class Dojo i na stronie internetowej przedszkola.
W razie pojawienia się u dzieci niepokojących objawów, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem rodzinnym.
Jednocześnie przypominamy o możliwości skorzystania przez Rodziców z przysługującego im zasiłku opiekuńczego.
Z poważaniem
Dyrektor Integracyjnego Przedszkola Miejskiego Nr 3
Ewa Śmiech

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.