BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 352 (343 z 352) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Informacja ws. dyżuru wakacyjnego

16.06.2020, 23:01:02

Szanowni Rodzice

Informujemy, że w bieżącym roku szkolnym 2019/2020 w Kraśniku dyżur wakacyjny pełnią:

Na dyżur wakacyjny będą przyjmowane dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Zainteresowanych rodziców prosimy o pobranie (ze stron poszczególnych przedszkoli), wypełnienie i dostarczenie wypełnionych wniosków, oświadczeń i załączników do swojej placówki (do skrzynki podawczej) do dnia 24 czerwca 2020 roku.

Przypominamy, że w dyżurnych przedszkolach nadal obowiązuje reżim sanitarny zgodny z wytycznymi GIS, MEN, MZ.

Podejmując decyzję o korzystaniu przez dziecko z przedszkola w okresie pandemii musicie Państwo uwzględnić to, że pomimo stosowanych na terenie placówki wszelkich środków ostrożności i środków ochrony, nie można wykluczyć możliwości zakażenia dziecka koronawirusem COVID-19, a także przeniesienia zakażenia przez inne osoby.

Złożenie wniosku nie jest jednoznaczne z możliwością przyjęcia dziecka do przedszkola pełniącego dyżur z powodu ograniczonej liczby miejsc jaką dysponuje placówka.

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.