BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 346 (337 z 343) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

INFORMACJA DLA RODZICÓW

17.05.2020, 13:28:50

Informujemy, że od dnia 18.05.2020 r. przedszkole będzie otwarte dla dzieci rodziców, którzy złożyli pisemny wniosek o umożliwienie pobytu dziecka od dnia 18 maja oraz oświadczenie o zamiarze korzystania dziecka z opieki w Integracyjnym Przedszkolu Miejskim nr 3 w Kraśniku w okresie pandemii wywołanej koronawirusem.

Przypominamy o bezwzględnym przestrzeganiu zasad organizacji opieki nad dziećmi w przedszkolu obowiązujących w czasie pandemii COVID -19.

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.