Wpis nr 335 (331 z 428) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Założyliśmy ClassDojo

31.03.2020, 21:06:44

Drodzy rodzice jakiś czas temu założyliśmy ClassDojo- portal społecznościowy naszego przedszkola. Aplikację można używać w komputerze ,a także telefonie. Duża część rodziców zarejestrowała się na ClassDojo i jesteśmy w stałym kontakcie. Platforma przeznaczona jest do przekazywanie informacji, zdjęć ,video, zarówno przez nauczycieli jak i rodziców. Jeżeli macie ochotę możecie dzielić się na portfolio swojego oddziału spostrzeżeniami, pokazywać prace dzieci , czy nawet nagrać video. Jest także możliwość wysyłania prywatnych wiadomości. Dodatkowo nauczyciele oddziałów przygotowują codziennie zadania, lecz wykonywanie ich nie jest obowiązkowe. Zdajemy sobie sprawę, że niełatwo poradzić sobie z wyzwaniem jakie niesie edukacja zdalna a właściwie jej organizacja we własnym domu, kiedy mamy dzieci w wieku szkolnym, które muszą uczestniczyć w lekcjach online, wykonywać zadane prace domowe i niejednokrotnie pracujemy zdalnie. Dlatego ClassDojo traktujemy jako propozycję, szansę na wspólne spotkanie, wymianę informacji. Jeśli macie czas i ochotę zapraszamy.

Zachęcamy do zalogowania się na profil ucznia (użyj kodu klasy), nagrania krótkiego powitania, piosenki, wierszyka i umieszczenia go na osi czasu – (historia klasy). Czekamy niecierpliwie

0wsxxxe01.jpg