BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 330 (325 z 341) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Zestaw materiałów edukacyjnych

19.03.2020, 14:03:27

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty, w odpowiedzi na apel Ministra Edukacji Narodowej przygotowaliśmy zestaw materiałów edukacyjnych do samodzielnej pracy w domu. Materiały dla każdej z grup znajdziecie Państwo w zakładce „Nasze grupy”. Również w kąciku logopedycznym będą pojawiać się artykuły, gry, zabawy i ćwiczenia.

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.