Wpis nr 316 (312 z 314) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Pasowanie na Przedszkolaka

06.11.2019, 08:03:44

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w oddziale I odbyła się 6 listopada. Mali artyści zaprezentowali przygotowane wiersze, piosenki oraz tańce. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił uroczysty akt nadania grupie imienia „Ekoludki” oraz pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Ewę Śmiech. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie. W nagrodę za piękny występ dzieci otrzymały upominki w postaci dyplomów i książeczek.

005pps19ssb.jpg

Zdjęcia