W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 316 (312 z 314) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Pasowanie na Przedszkolaka

06.11.2019, 08:03:44

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w oddziale I odbyła się 6 listopada. Mali artyści zaprezentowali przygotowane wiersze, piosenki oraz tańce. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił uroczysty akt nadania grupie imienia „Ekoludki” oraz pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Ewę Śmiech. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie. W nagrodę za piękny występ dzieci otrzymały upominki w postaci dyplomów i książeczek.

005pps19ssb.jpg

Zdjęcia

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.