W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 313 (310 z 314) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Szkolenie przeciwpożarowe

30.10.2019, 08:03:01

29 października pracownicy Integracyjnego Przedszkola Publicznego nr 3 uczestniczyli w szkoleniu przeciwpożarowym. Głównym celem szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej było poinformowanie, co może powodować pożar (np. przeciążenie instalacji elektrycznej) oraz jak sobie z tym radzić, jak sprawnie podjąć ewakuację, jak opanować ogień i zminimalizować straty.

spp19sbsb.jpg

Zdjęcia

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.