Wpis nr 31 (30 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

13.09.2013, 09:14:22

Wakacje już za nami i nadszedł czas powrotu do przedszkola. Podczas naszej nieobecności budynek naszego przedszkola zmienił się nie do poznania. Kolorowe ściany, a na nich piękne wagoniki z wielka żyrafa przyciągają wszystkie dzieci… Wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością czekały na efekt końcowy prac remontowych aby uczyć się i bawić w nowo wyremontowanej placówce. Dzieci starsze uczęszczające do naszego przedszkola nie mogły doczekać się spotkania ze swoimi paniami oraz z kolegami i koleżankami. Opowieści o tym jak spędziły wakacje nie było końca… Każdy wrócił do przedszkola pełen zapału do nauki. Dzieci młodsze jak to zwykle bywa we wrześniu przeżywają rozstanie z rodzicami ale wszyscy wiemy, że jak minie okres adaptacyjny, staną się prawdziwymi przedszkolakami i uśmiechem będą wita nas w progu przedszkola.

news_0913b.jpg

Zdjęcia