BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 309 (306 z 343) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Teatrzyk pt: Magiczne słowo

11.10.2019, 11:31:14

W dniu 10.10.2019 r. dzieci obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Magiczne słowo” w wykonaniu aktorów z Teatru Lalek „ Bajka”. Głównym przesłaniem płynącym z przedstawienia był problem wychowawczy. Teatrzyk uzmysłowił dzieciom jak ważne w życiu jest używanie słów (Proszę, Przepraszam, Dziękuję) oraz szacunek do drugiego człowieka. Wszystkie przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem śledziły losy znudzonej i kapryśnej Lenki, która nie słuchała swojej mamy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienia!

001tms21sb.jpg

Zdjęcia

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.