Wpis nr 309 (306 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Teatrzyk pt: Magiczne słowo

11.10.2019, 11:31:14

W dniu 10.10.2019 r. dzieci obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Magiczne słowo” w wykonaniu aktorów z Teatru Lalek „ Bajka”. Głównym przesłaniem płynącym z przedstawienia był problem wychowawczy. Teatrzyk uzmysłowił dzieciom jak ważne w życiu jest używanie słów (Proszę, Przepraszam, Dziękuję) oraz szacunek do drugiego człowieka. Wszystkie przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem śledziły losy znudzonej i kapryśnej Lenki, która nie słuchała swojej mamy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienia!

001tms21sb.jpg

Zdjęcia