BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 304 (301 z 343) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Dzień Dziecka

05.06.2019, 18:18:58

4 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka połączony z  Dniem Integracji. W tym pogoda dopisała więc zabawa została zorganizowana na ogrodzie przedszkolnym. Wszystkie grupy bawiły się razem w rytm nowoczesnej muzyki . Pani Dyrektor w imieniu wszystkich przedszkolaków wręczyła statuetkę „ Przyjaciela Integracji” pani Marzenie Przerwie , która jest właścicielem firmy Hiob Serwis i zawsze możemy liczyć na jej wsparcie. Pani Dyrektor oraz zaproszony gość razem z nami zatańczyły kaczuchy taniec, który każdy zna i lubi. Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku. To był bardzo udany dzień.
031dzdzp19b.jpg

Zdjęcia

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.