W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 3 (3 z 393) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Pasowanie na zerówkowicza

28.10.2011, 09:05:30

27 października w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na zerówkowicza. Dzieci pięcio i sześcioletnie odświętnie ubrane zaprezentowały przedstawienie dla reszty dzieci z naszego przedszkola. Po części artystycznej nadszedł czas na test na, zerówkowicza, który zdały wszystkie dzieci. Najtrudniejszym zadaniem było wypicie soku z cytryny, który był kwaśny, aby dodać dzieciom otuchy pani dyrektor wypiła sok razem z nimi. Następnie odbyło się pasowanie i rozdanie dyplomów oraz cukierków.

Zdjęcia

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.