Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 3 w Kraśniku

Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować
i współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć
i wyobrażać sobie lepszy świat Robert Fulghum

Przedszkole pełni funkcję opiekuńczą, wychowawczą i kształcącą realizując obowiązujący program wychowania przedszkolnego przygotowując dzieci do podjęcia nauki szkolnej w klasach integracyjnych w szkołach masowych.

1. Nasze grupy
  2. O przedszkolu
  3. Dla rodziców
  4. Nasi laureaci

« Więcej wpisów | Wpis nr 298 (8 z 302) | |

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa

18.03.2019, 20:59:03
Drogi rodzicu! 21 marca (czwartek) załóż dwie kolorowe skarpetki swojemu dziecku i pokaż, że integrujesz się z osobami z osobami z zespołem Downa – 21 marca obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa.
Kolorowe skarpetki nie do pary to symbol niedopasowania społecznego i genotypowego z jakim borykają się osoby z zespołem Downa. Światowy Dzień Zespołu Downa został ustanowiony w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa.
20190318_093425ab.jpg