Wpis nr 295 (292 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Dzień otwarty

22.02.2019, 10:50:53

W dniu 21 lutego w naszym przedszkolu w ramach dni otwartych odbyły się odwiedziny przyszłych przedszkolaków wraz ze swoimi rodzicami. Goście miały możliwość zobaczyć, jak wygląda nasze przedszkole. Dzieci miały możliwość przeżycia wspólnych zabaw z rówieśnikami oraz wzięły udział w zajęciach przeprowadzonych przez naszych nauczycieli. Zabawa w sali sensorycznej dała dzieciom dużo frajdy i był to niezapomniany czas zabawy.

Było nam bardzo miło gościć wszystkie dzieci oraz rodziców. Mamy również nadzieję, że już 28 lutego zobaczymy się ponownie. Zapraszamy.

009dos1b.jpg

Zdjęcia