Wpis nr 2 (2 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | |

Spotkanie w Bibliotece Miejskiej

29.09.2011, 15:21:03

We wrześniu odbyło się kilka spotkań w Bibliotece Miejskiej. Mimo,że budynek biblioteki znajduje się dosyć daleko od naszego przedszkola jednak to nie zniechęciło to nas do odwiedzenia. Pierwsze nasze spotkanie to wystawa prac plastycznych przedstawiająca krajobrazy powiatu kraśnickiego wykonana różnymi technikami.

Drugim razem odwiedziliśmy bibliotekę, aby zapoznać się z zasadami funkcjonowania biblioteki, pani nam opowiadała o książkach, co w nich możemy znaleźć i czego się dowiedzieć. Mogliśmy również posłuchać bajki,którą nam w ciekawy sposób przeczytała pani bibliotekarka.

Zdjęcia